Trzy topowe pary okularków dostępnych na rynku w roku 2020

Temat rankingów jest dość trudny ponieważ każda osoba lubi coś innego i nie wszyscy mogą się zgodzić z moją opinią. Dlatego też na samym początku chcę podkreślić że listę stworzyłem na podstawie moich doświadczeniach i jest ona całkowicie subiektywna.

Miejsce trzecie: View Blade Orca

Na ostatnim miejscu, lecz wcale nie odstające od reszty produktów, okularki View Blade Orca.  Sam posiadałem dwie pary tych okularków i muszę powiedzieć że pomimo tego że ich producent nie jest czołową firmą pływacką, to są one bardzo dobre. Chyba ich największą zaletą jest duża wytrzymałoś oraz brak potrzeby korzystania z anti-fog’a. Cechują się one bardzo dużą wygodą oraz tym że nie spadają podczas pływania, nawet jeśli są za duże. No i w końcu dochodzimy do faktoru który jest niezwykle ważny przy jakimkolwiek zakupie, cena, naszczęście jest ona bardzo niska w porównaniu do jakości.

Miejsce drugie: Speedo Fastskin Elite

Pewnie wybór tego produktu was nie dziwi, napewno każdy z was choć słyszał o tych okularkach. Niestety tego modelu nigdy nie miałem na własność, lecz tak się składa że miałem okazje w nich pływać już niejednokrotnie. Pomimo że ich nie mam to zasługują one na drugie miejsce gdyż są one według mnie najbardziej uniwersalne. Znam dużo osób którym nie odpowiadają niektóre okularki przez ich kształt, ale na każdą z nich pasowały speedo fastskin elite. W tym przypadku nie jest to produkt tani, a wręcz odwrotnie, są to jedne z najdroższych okularków dostępnych na rynku.

Miejsce pierwsze: Arena Cobra Ultra

Ich tutaj oczywiście nie mogło zabraknąć, chyba najbardziej znane i lubiane okularki na świecie zajmują dzisiaj pierwsze miejsce mojego rankingu.  Są one zarówno wygodne,  nie parują się podczas pływania, oraz łatwo się dopasowują. Minusem jest niestety wysoka cena, są one najdroższe ze wszystkich na tej liście, lecz myśle że warto jest się w nie zaopatrzyć. 

A więc to są według mnie trzy topowe pary okularków na ten rok, jeśli macie jakieś opinie na temat mojego wyboru, piszcie śmiało w komentarzach. A jeśli jesteś nowy na tym blogu odwiedź wpis o mnie by dowiedzieć się więcej na mój temat.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *